matrax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

matrax

zeki kayahan coşkun

AnasayfaduyurularGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Van Güzelsu İlköğretim Okulu İçin Kitap Yardımı (org. yapıldı)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek

Van Güzelsu İlköğretim Okulu İçin Kitap Yardımı (org. yapıldı) Empty
MesajKonu: Van Güzelsu İlköğretim Okulu İçin Kitap Yardımı (org. yapıldı)   Van Güzelsu İlköğretim Okulu İçin Kitap Yardımı (org. yapıldı) Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 6:08 pm

Van Güzelsu İlköğretim Okulu İçin Kitap Yardımı (org. yapıldı) Untitled3copynh5
Bazı kardeşlerimizin okumak için bir hikaye kitabı aradıkları fakat bulamadıklarını... Sınava hazırlanırken çözmek için test kitabı aradıkları fakat bulamadıkları... Ya da ders calışmak, bir şeyler öğrenmek için karıştıracakları kaynak kitap - ansiklopedi aradıkları fakat yine bulamadıkları...

Bulamadıkları kitaplar bizim evimizin bir köşesinde, yer kaplıyor diye kıyıya köşeye itilmiş, kakılmış bir şekilde durabileceğini daha önce düşündünüz mü?

Düşünmediyseniz şu andan itibaren düşünmeye başlayın...Yerinizden kalkın ve eski ve yeni tüm kitaplarınızı söyle bir gözden geçirin..Okuduğumuz, artık işimize yaramayacak olan bir sürü kitabın varolduğunu göreceksiniz...
Bizim işimize yaramıyor ama onların bu kitaplara ihtiyaçları var!..

VAN GÜZELSU YATILI BÖLGE İLKÖĞRETİM OKULU
'nda okuyan kardeşlermizin Başta ÖKS test ve soru bankası kitapları olmak üzere, hikaye kitabı, ders kitabı, diğer kaynak kitaplar ve ansiklopedi ihtiyaçları olduğu haberini aldık.
Okul müdürü ABDURRAHMAN ŞAHİN ile yaptığımız görüşmede bu ihiyaçların giderilmesi için zekirek bünyesi içerisinde de böyle bir kampanya başlattık..

Biliyoruz ki Zekirdekciler Bu tür konulara kayıtsız kalmaz, elinden geleni ardına koymaz bir yapıdadır...
Yine öyle olacaktır...

Göndermek istediğimiz kitaplarınızı koliler veya paketler halinde hazırlayıp kargo aracılığı ile aşağıda belirttiğimiz okulun adresine ve okul müdürü adına göndermeniz, orada bulunan küçük öğrenci kardeşlerimizin umutlarını isteklerini karşılamaya yetecek ve bir o kadar da mutlu edecektir...
Tüm yapmanız gereken bu...Kullanmadığımız ve oradakilerin işini görebilir dediğiniz özellikle ÖKS için hazırlanmış kitapları minik kardeşlerimize göndermek...

Okul adresi: Van Güzelsu Yatılı Bölge İlköğretim Okulu Güzelsu/VAN
Okul Müdürü: ABDURRAHMAN ŞAHİN

Not: Çevrenizden de araştırma imkanı sağlayabilmeniz için 1 Mart 2007 tarihine kadar kampanyamız devam edecektir.

Not*: Herhangibir kargo firması ile gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Not**: Yönetimden izin alınmıştır.
http://zkcmatrax.eniyiforum.org

Van Güzelsu İlköğretim Okulu İçin Kitap Yardımı (org. yapıldı)
1 sayfadaki 1 sayfası